Renovacijos estafetė grįžta į Vilniaus gatvę

2019 24 spalio

Širvintose sparčiai daugėja renovuojamų namų – prie trijų jau renovuotų daugiabučių visai netrukus prisijungs Vilniaus g. 45 namas, modernizavimo darbai įsibėgėjo Kalnalaukio g. 37. Tačiau tai dar ne viskas – atnaujintų namų gretas papildys vienas iš seniausių miesto daugiabučių – Vilniaus g. 59, dėl kurio rangos darbų jau pasirašyta sutartis.

Nuolatiniai susitikimai su gyventojais, aiškiai pateikiama informacija ir tai, kad Savivaldybės biudžeto lėšomis yra parengiami investiciniai projektai duoda puikių rezultatų – vis daugiau gyventojų ryžtasi renovacijai. Nusprendę modernizuoti savo daugiabučius, jie prisideda prie viso miesto gerųjų pokyčių tuo pačiu puoselėdami gražesnę, taupesnę ir saugesnę savo gyvenamąją aplinką.

„Prie lopšelio-darželio jau įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, poilsio zona, čia pat – „Vaikystės stotelės“ skveras, priešais atnaujinama centrinė aikštė. Baigiama Vilniaus g. 45 namo renovacija. Darbai vyksta kompleksiškai ir labai džiugu, kad prie to prisideda patys gyventojai. Juk gražesnį miestą, kuriame gyventi saugu, patogu ir gera gyventi galime kurti tik kartu,“ – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Dar kartą kviečiame visų nerenovuotų daugiabučių gyventojus apsvarstyti renovacijos galimybes. Esant poreikiui, UAB „Širvintų šiluma“ atstovai surengs namo susirinkimą ir atsakys į visus kylančius klausimus.

Visos teisės saugomos © 2018 Širvintų šiluma | Adresas: Vilniaus g. 49-2, Širvintos | Tel.: (+370-382) 51831 | El.p.: siluma@sirvintusiluma.lt