UAB „Širvintų šiluma“ INFORMACINIS PRANEŠIMAS

2020 23 kovo

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos tyrimų duomenimis, nevalomose daugiabučių namų laiptinėse aptinkama dideli kiekiai žmogaus sveikatai kenksmingų bakterijų ir parazitų: sufleredukuojančių klostridijų, enterobakterijų, pelėsinių grybų, parazitinių kirmėlių (spalinių), auksinio stafilokoko bakterijų.

Informuojame, kad dėl COVID-19 viruso grėsmės, Širvintų r. savivaldybei sudarius sutartį su licenciją turinčia įmone, bus dezinfekuojamos Širvintų rajono daugiabučių laiptinės. Ši paslauga gyventojams nekainuos, o bus apmokama iš Savivaldybės biudžeto lėšų.

Būtina sąlyga, kad dezinfekcija būtų veiksminga – laiptinė turi būti iššluota ir išplauta, nuvalyti turėklai, palangės, pašto dėžutės, kiti paviršiai.

Dezinfekcija bus atliekama iš karto visose atskiro daugiabučio laiptinėse! Todėl prašome gyventojų susitarti, paskirti atsakingus asmenis ir su valymo priemonėmis kartą per savaitę švariai išplauti laiptines.

Gyventojams, kurie neturi galimybių savarankiškai išplauti laiptinių, UAB „Širvintų šiluma“ siūlo daugiabučių namų laiptinių valymo paslaugą. Paslaugą sudaro: laiptinių iššlavimas ir išplovimas, turėklų, laiptinių langų, palangių, įėjimo durų rankenų valymas su plovikliais,  turinčiais dezinfekuojančių priedų kartą per savaitę.

Šios paslaugos kaina – 0,10 Eur/m2 (skaičiuojama pagal buto plotą per mėnesį), kuri būtų įtraukta į sąskaitą už einamąjį mėnesį. Pvz. jei buto plotas – 50 m2,  už mėnesį reikės mokėti 5 Eur.

Prašome Jūsų iki kovo 26 d. 12 val. susitarti ir apsispręsti, ar laiptines išplausite savarankiškai, ar naudositės siūloma UAB „Širvintų šiluma“ paslauga ir apie tai pranešti Tel. +370 672 79294, arba el. p. siluma@sirvintusiluma.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad karantino metu draudžiama būriuotis, susitikti ir bendrauti. Todėl darbus atlikti reikėtų pasiskirsčius po vieną, o susitarti – telefonu.

Nevalomose laiptinėse plinta ne tik pavojingos bakterijos, parazitai, bet ir susidaro palanki aplinka virusams, tarp jų ir COVID-19.

Laiptinių dezinfekcija bus atliekama už Širvintų r. savivaldybės biudžeto lėšas, gyventojams ji nekainuos. Tačiau  ji bus vykdoma tik tuo atveju, jei laiptinės bus paruoštos – tinkamai išvalytos ir išplautos!!!

Visos teisės saugomos © 2018 Širvintų šiluma | Adresas: Vilniaus g. 49-2, Širvintos | Tel.: (+370-382) 51831 | El.p.: siluma@sirvintusiluma.lt